Historie

Přehled vítězů soutěží – Billiard-hockey šprtec

Liga škol – celostátní přebor žákovských družstev (historická tabulka finále – pdf)

  • 2017 – CVČ Legato Kohoutovice
  • 2016 – CVČ Legato Kohoutovice
  • 2015 – CVČ Legato Kohoutovice
  • 2014 – CVČ Legato Kohoutovice
  • 2013 – 10. ZŠ Most
  • 2012 – 8. ZŠ Most
  • 2011 – 8. ZŠ Most
  • 2010 – Orel Brno-Kr.Pole
  • 2009 – Orel Brno-Kr.Pole
  • 2008 – DDM Boskovice
  • 2007 – 15. ZŠ Most
  • 2006 – 15. ZŠ Most
  • 2005 – 15. ZŠ Most
  • 2004 – ZŠ Arménská Brno
  • 2003 – ZŠ Novolíšeňská Brno
  • 2002 – SVČ Kladno
  • 2001 – 3 .ZŠ Zábřeh
  • 2000 – 3 .ZŠ Zábřeh

Schools challenger – mezinárodní finále Ligy škol

  • 2017 – CVČ Legato Kohoutovice
  • 2016 – ZŠ Břeclav-Slovácká
  • 2015 – BHC Most U15
  • 2014 – CVČ Legato Kohoutovice
  • 2013 – 10. základní škola Most
  • 2012 – Orel Brno Bohunice
  • 2011 – 8. základní škola Most
  • 2010 – Orel Brno Kr.Pole
  • 2009 – DDM Boskovice
  • 2008 – 15. základní škola Most
  • 2007 – Sokol Frýdek-Místek
  • 2006 – ZŠ Arménská Brno
  • 2005 – ZŠ Arménská Brno
  • 2004 – 15. základní škola Most
  • 2003 – ZŠ Novolíšeňská Brno
  • 2002 – ZŠ Vsetín-Trávníky

Schools Challenger je soutěží pořádanou Světovou asociací stolního hokeje – WTHA. České zástupce nominuje Sdružení mládeže SH ČR.

Středoškolský pohár

  • 2013 – Mostečáci
  • 2010 – Střední průmyslová škola Most „A“
  • 2009 – Střední průmyslová škola Most
  • 2007 – Cheza Stars Litvínov
  • 2005 – Střední průmyslová škola Most
  • 2004 – SOU Zemědělské Nové Strašecí
  • 2003 – Výběr Prahy
  • 2002 – Gymnázium Žďár n.S. „A“
  • 2001 – Gymnázium Most

Žákovská tour – Základní část

  • 2016 – Jaroslav VOCÁSEK – BHL Žďár nad Sázavou
  • 2015 – Patrik TIRPÁK – Fluke Kohoutovice
  • 2014 – Martin BEDNÁŘ – BHL Žďár nad Sázavou
  • 2013 – Tomáš SÝKORA – SHL Celio Litvínov
  • 2012 – Vojtěch DAVID – BHK Orel Boskovice
  • 2011 – Ondřej MÜLLER II. – BHC AB STAIN Most
  • 2010 – Ondřej MÜLLER II. – BHC AB STAIN Most
  • 2009 – Patrik JUCHELKA – SHL Brno
  • 2008 – Jaromír ZHŘÍVAL – SHL Dopravní stavby Brno
  • 2007 – Martin VRÁNA – THE Orel Bohunice
  • 2006 – Michal LE – BHC 15.ZŠ Most
  • 2005 – Libor HABICH – KSH Sever Zábřeh
  • 2004 – Martin BRZOBOHATÝ – SHL Dopravní stavby Brno
  • 2003 – Jaroslav FRANKL Jun. – BHC Dragons Brno
  • 2002 – Jaroslav FRANKL Jun. – BHC Dragons Brno
  • 2001 – Jaroslav FRANKL Jun. – BHC Dragons Brno
  • 2000 – Vít BOHÁČEK Jun. – BHC Dragons Brno
  • 1999 – Tomáš MACH – DDM Hop-klub Chrudim
  • 1998 – Rostislav PILAŘ – DDM Hop-klub Chrudim

Žákovská tour „TOP 16″ – Finálový turnaj

  • 2016 – Matyáš VANÍČEK – BHC StarColor Most „B“
  • 2015 – Matěj KRMÍČEK – Gunners Břeclav
  • 2014 – Martin BEDNÁŘ – BHL Zekatel Žďár nad Sázavou
  • 2013 – Slawomir LUSKA – UKS Sparta Czyzowice, Polsko
  • 2012 – Vojtěch DAVID – BHK Orel Boskovice
  • 2011 – Josef SADIL – BHC Fighting Saints Pečky
  • 2010 – Roman REISIG – Lišáci Most
  • 2009 – Pavel VOCLOŇ – Haluzáci 8.ZŠ Most
  • 2008 – Jaromír ZHŘÍVAL – SHL Brno
  • 2007 – Nikola VELEBOVÁ – SHL Dopravní stavby Brno
  • 2006 – Martin VRÁNA – THE Orel Bohunice
  • 2005 – Vít VONDÁL – BHK IQ Boskovice
  • 2004 – Ondřej BEIL – KSH Šternberk
  • 2003 – Martin BRZOBOHATÝ – SHL Dopravní stavby Brno
  • 2002 – Jaroslav FRANKL Jun. – BHC Dragons Brno
  • 2001 – Jaroslav FRANKL Jun. – BHC Dragons Brno
  • 2000 – Michal CELÝ – BHC Dragons Brno
  • 1999 – Robert TIHELKA – THE Pařez Brno
  • 1998 – Erik VAŠÍČEK – SHC Tigers Hustopeče

Původním promotérem seriálu Žákovské Tour, zakončeného finálovým turnajem, byl klub SHC Bizoni Uherčice. Regionální série byla později změněna na celostátní soutěž a organizaci následně převzalo Sdružení mládeže SH ČR.

Přehled vítězů soutěží – táhlový stolní hokej Chemoplast

Liga škol – celostátní přebor žákovských družstev

  • 2013 – Black Sharks Most

V letech 2009-2012 bylo Sdružení mládeže SH ČR hlavním pořadatelem národních soutěžích v táhlovém hokeji Chemoplast. Od sezóny 2013 přechází tyto soutěže pod hlavičku Českého svazu Rod-hockey, o.s. Na jeho webových stránkách je také umístěn přehled vítězů soutěží.

ů

Odkazy

Regiony

Ostatní

Partneři

Logo firmy CorroTech Logo firmy BAPW Logo firmy StarColor Logo firmy Celio