O sdružení

Logo Sdružení mládeže SHSK

Sdružení mládeže pro stolní hokej České republiky z.s. je nestátní neziskovou organizací s celostátní působností. Prostřednictvím svých regionálních sdružení s vlastní právní subjektivitou sdružuje jednotlivce i kolektivy se společným zájmem, kterým je stolní hokej, příp. stolní kopaná a obdobné hry. Činnost sdružení je zaměřena na volnočasové aktivity dětí a mládeže. Mezi hlavní soutěžní aktivity patří Liga škol a Žákovská Tourbilliard-hockeyi a další soutěže – v air-hockeyi, táhlovém hokeji Chemoplast, táhlovém hokeji Luč a jiných.

Sdružení se také metodicky a organizačně podílí na vzniku a činnosti klubů a oddílů, organizuje metodická školení vedoucích a pořádá prezentační akce jednotlivých disciplín. Další soutěže a aktivity postupně přibývají v návaznosti na rozvoj v jednotlivých oblastech.

Pro oblast mládežnických soutěží je Sdružení mládeže pro stolní hokej ČR přidruženým členem World Table Hockey Association.

Chcete se zapojit do našich soutěží a být pravidelně emailem informováni o jednotlivých akcích? Zakládáte oddíl stolního hokeje? Chcete naše aktivity finančně podpořit? Rádi byste využili stolní hokej pro své firemní aktivity? Napište nám!

Sdružení mládeže pro stolní hokej České republiky z.s.

Právní forma:
spolek
IČ:
65352467
Adresa:
č.p. 280, 664 23 Čebín
Statutární zástupce:
Martin Kučera, předseda
Email:
info@smshsk.cz
Telefon:
777 876 487

Odkazy

Regiony

Ostatní

Partneři

Logo firmy CorroTech Logo firmy BAPW Logo firmy StarColor Logo firmy Celio